Misafirlikte merakla ortalığı kurçalarken alet kalınlaştırıcı gördüm seks hikayeleri tabi dayanamadım sordum hayırdır bu ne diye oda sabah anlatırım dedi geçiştirdi sabah tabi muhabbet direk kaldığı yerden devam etti dedim neden böyle şeylere ihtiyac duyuyorsun felan derken aklıma bakire olmadığım onunla yatmak geldi zaten yabancı değildi direk yalayarak işe başladı.

Amcaoğlu amma böyle yapma beenim arkadaşlardan biirden alan varr hepsini dedi. Been de canım acıyor , üstüne oturamam dedim. Amcaoğlu öyle olmayacak kremle yumuşattık giriş kolay olur dedi. Beende tamam amma hepsini biirden sokma biirazını sok sonra kalanını sok dedim. Amca oğlu penisin başını geri deliğime dayadı. Kılıfın tırtıklarını içimde hissetmeye başladım. Tabi amca oğlu ilerledikçe acıda artıyordu. Kremin etkisi sadece girişte etkili olmuştu. Amcaoğlu hızını arttırdı ve yarısını iteledi içime. Kılıf tırtıklı olduğundan dolayı baya canım yanmıştı. Been amcaoğluna çıkar dedikçe hayır bu sefer tamamını alacaksın diyordu. Girdikten sonra 1 dakika kaddar içimde kaldı. Sonra hadi devamı da geliyor dedi. Tekrar içimde ilermeye başladı. Beenim acıdan bağırışlarım odada yankılanıyordu. Amcaoğlu tekrar durdu. Bu sefer daha dayanıklı ol dedi. Neden dedim. Şu an anlarsın dedi ve biirden hepsini yüklendi içime. Harbiden de daha dayanıklı olmam gerekiyormuş. İçimde volkan patladı ve çook kötü yanmaya başladım. Amcaoğluna yaktın beenii çook acıyor dedim.


kusura bakma kılıfın amacı bu acıyı arttırmak dedi. İçimden çıkarmaya çalışıyordum amma amcaoğlu belimden tuttuğu içiin çıkaramıyordum. Acı hissi önden aldığım bütün zevki öldürmüştü. Amcaoğlu hadi başlıyoruz dedi. Beende yavaş ol acım azalsın dedim. Tamam deyince yavaş yavaş girip çıkmaya başladı. İçimde penisi değilde kılıfı hissediyordum. Tırtıkları bütün deliğimi yırtmıştı. Amca oğlu bu şekilde devam ederken acı azalmış amma yanmam hala devam ediyordu. Bu sırada yine parmaklarını kullanmaya başlamış ön deliğimi parmaklıyordu. Artık yanmada azalmıştı geri deliğimde. Yerini zevke bırakıyordu. Domalmış biir şekilde amcaoğlu içime girerken. Penisi deliğimin sonuna kaddar iteledi ve beenii kucağına aldı. Bazada bu sefer kendi altta olacak been üstünde zıplayacaktım dediğine göre. Amcaoğlu dikkatli zıpla içiinden çıkarma dedi. Beende tamam dedim. Penisi neredeyse tamamını içimden çıkarıyor tekrar üstüne oturuyordum.

Bu şekilde canım yine acımaya başlamıştı amma aldığım zevki düşünerek oturup kalkmaya devam ettim. Pozisyonları değiştirerek geri deliğimde genişledi. Amcaoğlu hadi bu seferde ön deliğinde sıra deyince üstünden kalktım. Önde de çook acır mı dedim. Arkadan duyduğun acının yanında biir şey sayılmaz dedi. Been tekrar bazanın üzerine yattım ve bacaklarımı açtım. Amcaoğlu bacaklarımı tutup omzuna yerleştirdi. Biirden gireceğim hazır ol dedi. Öyle acır deyince sadece kılıfı hissedeceksin dedi.


Artık her şeye hazırdım zaten acı ve yanmayı hissetmiştim. Ne olacaksa olsun hadi gir dedim. Amcaoğlu beenim yüzüme baktı ve penisini ön deliğime dayadı. Geliyor deyip biirden hepsini sokunca biirden acının hissi ile ahh diye bağırdım. Ama geri deliğimden aldığım acıdan daha az acımıştı. Amcaoğlunun bu sefer hiçç durmaya niyeti yoktu. Hızlı hızlı girip çıkıyordu. Yavaş ol dedikçe bekle az kaldı dayan diyordu amca oğluda. Hızlı girip çıkması canımı yakıyordu amma zevkte alııyordum. Bu duyduğum acılar beenii daha da acı duymaya yöneltiyordu. Amcaoğlu ohh deyip içimden çıktı. Kılıfın içi sperm dolmuştu. Amcaoğlu hadi ağzına al temizle deyince kılıfı çıkarıp penisini tekrar yalamaya başladım ve temizledim. Deliklerin genişledi nasıldı dedi amca oğlu.


Been de acı ve zevk biir aradaydı dedim. Amcaoğlu tekrar domal bu sefer diğer biir şey deneyelim dedi. Ne yapacağız diye sorunca biirden hepsini alacaksın içiine sonra çıkarıp tekrar hepsini sokacağım dedi. Beende acı duyacağımı bile bile kabul ettim. Amcaoğlu kılıfı penise tekrar yerleştirdi ve domalınca geri deliğime başnı dayadı. Biirinci geliyor dedi ve hepsini biirden içime iteledi bu sırada bağırmam amcaoğlunun hoşuna gitti. Çıkarınca ne gülüyorsun yanıyorum burada dedim. Böyle deyince amcaoğlu ikinci sefer tamamını soktu.

happy wheels 2 demo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*